Vážení hosté,
restaurace Le Jardin je od 26.2.2023 z provozních důvodů uzavřena pro individuální rezervace. Přijímáme  však rezervace na skupinové akce (svatby, firemní meetingy, oslavy apod.).  Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420 380 720 111 nebo na info@bellevuehotels.cz.

Restaurace

O restauraci

Restaurace Le Jardin je kouzelná restaurace s 20 místy, která může být rozšířena o jedinečný vinný sklípek s 38 místy a dále pak letní terasu s dalšími 45 místy. Vnitřní design odpovídá duchu a filosofii celého hotelu, uspořádání restaurace je velmi elegantní a příjemné. Právě proto doporučujeme pro maximální prožitek z návštěvy zvolit odpovídající outfit.

Vinný sklep

Vinný sklep poskytuje další kapacitu ať už pro soukromé oslavy, meetingy, nebo rodinné či firemní akce. Vinárna může být pronajata i exkluzivně a má kapacitu cca 40 osob. V Českém Krumlově není moc míst, která by Vám nabídla tak skvělou atmosféru a exklusivní prostředí.

Letní zahrada & Lounge

Letní zahrada a lounge jsou skvělým místem pro trávení Vašich volných chvil během letních měsíců. Letní terasa má kapacitu až 45 míst a lounge je místem pro relaxaci u dobrého vína nebo cocktailu až pro dalších 40 osob. Toto místo je svou intimitou v Českém Krumlově naprosto ojedinělé a bezkonkurenční.